Monthly Archives - ژانویه 2018

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان به موارد متعددی بستگی دارد اما بهتر است قبل از اینکه بخواهید درباره قیمت لمینت دندان اطلاع کسب کنید بهتر است درباره لمینت دندان بیشتر بدانید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان پوسته یا لایه ای نازک از جنس سرامیک که روی سطح دندان توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی قرار می گیرد تا دندان فرسوده شده ، ناهموار یا فاصله دار ، تغییر رنگ یافته و لب پر شده را اصلاح کند.

مزایای لمینت دندان عبارتند از دوام بیشتر، بهبود لبخند و نیاز به کمترین میزان تراش دندان عنوان کرد.
چرا باید از لمینت دندان استفاده کنیم؟

صرفنظر از اینکه لمینت دندان باعث زیبایی لبخند و جذابیت بیشتر شما می شود ممکن است شما به یکی از دلایل زیر بخواهید از لمینت دندان استفاده کنید:

مینای دندان آسیب دیده

با گذشت زمان، ماده نازک و شفافی که دندان های شما را پوشش می دهد (مینای دندان) خراشیده و تغییر رنگ داده می شود. چنین سایش و تغییر رنگ دندان ممکن است طبیعی و یا ناشی از یک موقعیت ژنتیکی باشد. با این حال، اغلب افراد با مصرف نوشیدنی های قندی، چای یا قهوه ، سیگار کشیدن ، استفاده از داروهای خاص و غیره به مینای دندان آسیب می زنند.

دندان شکسته شده

ممکن است به هر دلیلی دندان طبیعی شما آسیب ببنید و دچار لب پریدگی یا شکستگی شود حتی دندان های سالم ترک های ریز دارند و این طبیعت دندان است.

عوامل ژنتیک

افراد خاصی با فاصله بین دندان های خود که با روند رشد سن این فاصله دندانی گسترش می یابند متولد می شوند.
لمینت دندانلمینت دندان (لامینت یا ونیر دندان)

همه ما خواستار داشتن یک لبخند زیبا و جذاب هستیم اما بعضی افراد به خاطر دندان‌های کج، بد رنگ و آسیب دیده رنج میبرند. خوشبختانه روش های زیبایی در دندانپزشکی زیبایی این چالش نگران کننده را برطرف کرده و توانسته با روش هایی مانند لمینت دندان زیبایی و اعتماد به نفس را به افراد دارای مشکلات دندان های نا زیبا را برطرف کند.

قیمت لمینت دندان در دندانپزشکی

قیمت لمینت دندان اولین چالش و پرسش بسیاری از بیماران است که پس از آشنایی با لمینت دندان میخواهند از آن اطلاع کسب کنند، اما با توجه به تعداد دندانپزشکان فعال در زمینه اصلاح طرح لبخند و لمینت کردن دندان شاید باید غیر از فکر کردن درباره قیمت لمینت دندان به مسائل مهم تری بپردازند تا شاید به مشکلات بعدی دچار نشوند.

قیمت لمینت دندان معمولا با تعرفه های مختلف به گوش شما میرسد ، این گستردگی قیمت لمینت دندان به دلایل مختلف اتفاق می افتد ، یکی از این عوامل متخصص بودن دندانپزشک یا عمومی بودن دندان پزشک میباشد ، وقتی صحبت از متخصص دندانپزشکی زیبایی در میان می آید خوب واضح است یک دندانپزشک متخصص زیبایی ضمن گذراندن دوره های تخصصی دندانپزشکی زیبایی و آشنایی با همه موارد اصلاح طرح لبخند می تواند نتیجه بهتر ، عمر بیشتر درمان انجام شده ، اطمینان از حفظ ساختار دندان و پاسخگو بودن به مشکلات بعد از درمان زیبایی دندان را انتظار داشت ، اما آیا واقعا تعرفه لیمنت دندان با عنوان لمینت دندان ارزان می تواند کل انتظار شما را از یک درمان منحصر به فرد برآورده کند؟ تصمیم با شماست!

درباره متخصص دندانپزشکی ترمیمی بیشتر بدانید.

لمینت دندان ارزان

یکی دیگر از مواردی که می توان نسبت قیمت لمینت دندان با ارزش کار انجام شده برای اصلاح طرح لبخند و زیبایی لبخند را مورد بررسی قرار داد نمونه کارهای انجام شده توسط دندانپزشک میباشد، یک دندانپزشک با تجربه زمانی حرفی برای گفتن دارد که نمونه کارهای متعدد با شرایط مختلف قبل و بعد را بتواند بصورت آرشیو شده و شفاف برای شما بازگو کند ، و شما بتوانید با در اختیار داشتن نمونه کارهای لمینت دندان تصمیم بگیرید آیا این روش و هنر دندانپزشک مناسب شما می باشد یا خیر و آیا می تواند انتظارات شما را عملی کند. پس قطعا فریب قیمت های غیر منصفانه و عوام فریبانه را نخورید ، ذکر کردن قیمت لمینت دندان با عنوان لمینت دندان ارزان شاید اولین دلیل نادیده گرفتن دندانپزشک فوق باشد.

اگر انتظار شما از زیبا سازی لبخند و تصمیم به لمینت دندان ، داشتن لبخند هالیوودی و جذاب است قطعا برای این کار عجله نکنید بهتر است نمونه های مختلفی که قبلا توسط دندانپزشک متخصص زیبایی انجام شده را ببینید و با متخصص دندان پزشکی زیبایی درباره درمان خود مشورت کنید.

موارد استفاده از لمینت دندان

از لمینت دندان می توان برای اصلاح فرم دندان ، شکل دندان ، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصله بین دندان‌ها همچنین درمان دندان‌های شکسته شده استفاده کرد.

اگر شما دندان های به هم ریخته و نامرتب دارید و ضمن اطلاع از طولانی بودن طول دوره درمان و سختی های درمان ارتودنسی میخواهید از روش لمینت دندان برای رفع مشکل دندانی خود استفاده کنید بهتر است قبل از اینکار با متخصص دندانپزشکی زیبایی مشورت کنید و پس از بررسی و عیب یابی مشکل دندان ، بهترین روش را برای درمان مشکل نا زیبایی دندان های خود بررسی و انتخاب کنید.

انواع کاربردهای لمینت دندان

۱- از لمینت دندان می توان برای رفع مشکل دندانهای تیره و رنگ گرفته استفاده کرد.

۲- برای بستن فواصل بین دندانی استفاده از لمینت دندان فوق العاده است و نتیجه عالی برای شما رقم میزند.

۳- اصلاح بهم ریختگی های متوسط تا خفیف دندانی با لمینت دندان به سرعت صورت میپذیرد.

۴- لب پرشدن دندان و شکسته شدن دندان دیگر مسئله خاصی نیست و با لمینت دندان بهتر از گذشته خواهد شد.

۵- لکه های مادرزادی یا فلوروسیس بر روی دندان را با لمینت دندان بپوشانید.

مزایای لمینت دندان با توجه به قیمت لمینت دندان

۱- زیبایی بسیار چشمگیر و طبیعی دندان

۲- عدم رنگ گرفتگی و لکه دار شدن

۳- عمر بالا و مقاومت بسیار بالاتر نسبت به کامپوزیت

۴- تراش بسیار کم و بدون نیاز به بی حسی

۵- مدت زمان بسیار کم درمان تنها در چند جلسه

البته باید در جریان باشید قیمت لمینت دندان نسبت به دیگر روش های دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت ونیر گران تر است. اما نتیجه پس از انجام لمینت دندان آن را توجیح می کند.

معمولا بهترین و زیباترین رنگ دندان مناسب لبخند رنگ طبیعی دندان است ، اما این روش دندانی محدود نیست و شما در انتخاب رنگ دلخواه دندان صاحب اختیارید و دندانپزشک زیبایی با توجه به خواست شما اقدام به انجام لمینت دندان می کند ، اما بهتر است در این مرحله با مشورت دندانپزشک متخصص زیبایی ، رنگ مورد نظر برای دندانهای خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است ، اگر هدف از انتخاب روش لمینت دندان صرفا داشتن دندانهای روشنتر است بهتر است درباره بلیچینگ ( سفید کردن دندانها ) قبل از انجام لمینت دندان اطلاعاتی کسب کنید. قیمت برخی روش های دیگر دندانپزشکی زیبایی از قیمت لمینت دندان کمتر و می تواند نتیجه دلخواه را ایجاد کند.

در هر حال برای اطلاع از تعرفه های لیمنت دندان ، زمان مشاوره ، نحوه انجام لمینت دندان با ما تماس بگیرید

همچنین پیشنهاد می کنیم به نمونه کارهای ما در گالری عکس لمینت دندان و اینستاگرام دکتر مهرداد فلاح سر بزنید.

در پایان ضمن تکرار اینکه در انتخاب دندانپزشک خود قیمت لمینت دندان را ملاک انتخاب قرار ندهید و سعی کنید برای درمان های زیبایی دندان و لمینت دندان از یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی بهره ببرید.

فراموش نکنید درمانهای زیبایی دندان تنها به لمینت دندان ختم نمی شود و روش های دیگر نیز برای بهبود دندانهای آسیب دیده و هم برای جبران بی دندانی می تواند انتخاب های دیگر شما برای اصلاح طرح لبخند و ارتقا جذابیت باشد.

Read more...

جدیدترین تکنولوژیهای ایمپلنت

تاثیر جدیدترین تکنولوژیهای ایمپلنت دندانی بر بیماران

ایمپلنت دندانیایمپلنت دندانی روشی رو به پیشرفت بوده و دائما در حال بهبودی است. فناوریهای جدید امکان کاشت ایمپلنت دندان بدون ایجاد برش ، ناراحتی و درد را فراهم ساخته اند. جدیدترین پوششهای ایمپلنت (تیتانیوم با ساختار نانو) مقاوم تر بوده و سریعتر از ایمپلنتهای با پوشش معمولی با استخوان جوش میخورند.

ایمپلنت دندانی

مقاله ای که در Journal of Oral Implantology منتشر شد، استفاده از این تیتانیوم نانو ساختار و تکنیکهایی را گزارش میکند که میتوانند طول درمان را کاهش دهند. این ایمپلنتها خطر شکست درمان و عوارض احتمالی را نیز کمتر میکنند.

هنگامی که بیماری نیاز به ایمپلنت دندانی دارد طبیعتا هر چه سریعتر میخواهد دندان برایش کاشته شود و تا حد ممکن کمتر درد بکشد. سریعتر بودن درمان و کاهش درد با پیشرفتهای اخیر فناوری ایمپلنت امکان پذیر شده است.

افزایش سرعت کاشت ایمپلنت دندانی

راهنمای جراحی امکان افزایش سرعت کاشت ایمپلنت دندانی بدون نیاز به برش را فراهم ساخته و مواد جدید ایمپلنت دندان اتصال فوری روکش دندان بر روی ایمپلنت دندانی را ممکن میسازند.

تیتانیوم نانو ساختار ایمپلنت، سریعتر با استخوان جوش میخورد و محکمتر میشود و کمتر از ایمپلنت معمولی در معرض مشکلات و بیماری قرار دارد. راهنمای جراحی دقت جراحی را بسیار افزایش میدهد و با این حال کم هزینه تر از تکنیکهای کامپیوتری است. با استفاده از سوزنهای نازک طب سوزنی جراح میتواند بدون بی حس کردن بیمار، این مدل را بسازد. جراح میتواند با حفظ ساختار اولیه ریشه دندان خطر پسروی لثه را نیز کاهش دهد.

ترکیبی از این روشها منجر به افزایش موفقیت ایمپلنت دندانی بدون پسروی لثه شده است. جراحی بدون فلپ، درد کمتری در مقایسه با تکنیکهای جراحی با ایجاد برش دارند و فرایند بهبودی نیز در آنها سریعتر است بنابراین زندگی روزمره بیمار دچار اختلال نمیشود و درد و ناراحتی آن نیز خفیف است.

پژوهشگر اصلی مقاله نتیجه گیری کرده است که این نوع ایمپلنت دندانی بسیار امید بخش بوده و تیتانیوم نانو ساختار به ویژه برای کاشت فوری ایمپلنت مناسب است.

وی میگوید: بیمار از زیبایی نتیجه درمان، بهبود عملکرد و سادگی مراقبت از دندان جدید راضی خواهد بود.

Read more...

دندانپزشک متخصص

دندانپزشک متخصص چه کسی است؟

گسترش روزافزون علوم مختلف از جمله علم دندانپزشكى باعث شده كه رشته هاى مختلف دانش از جمله دندانپزشكى به شاخه هاى تخصصى تر تقسیم گردد و افراد نخبه و متخصصین ، با ادامه تحصیل و تحقیق در این شاخه هاى تخصصى به درجات بالاتر علم و تخصص نایل آیند.

در واقع دندانپزشک متخصص فردى است كه پس از گذراندن یک دوره ٦ ساله عمومى و چند سال كسب تجربه بالینى ، یک دوره تخصصى ٣ تا ٥ ساله را سپرى نموده و با اتمام یک پایان نامه تحقیقى در زمینه تخصصى رشته خود ، به تشخیص و درمان مشغول مى شود.

از آنجا كه در این مركز دندانپزشكى ، هدف آن بوده كه بهترین و با كیفیت ترین خدمات درمانى ارائه گردد ، لذا جمعى از دندانپزشكان متخصص در رشته هاى مختلف دندانپزشكى كه همگى جزء نخبگان و با استعدادترین افراد در رشته هاى تخصصى خود هستند را در این مركز به همكارى دعوت كرده ایم تا بتوانیم درمانهاى دندانپزشكى را بطور كاملا تخصصى و با بالاترین كیفیت ارائه دهیم.
تفاوت بین دندانپزشک متخصص و عمومی چیست؟

دندانپزشک دکتری است که با گذراندن دوره ۶ ساله دندانپزشکی قادر به انجام درمانهای غیر پیچیده عمومی دهان و دندان نظیر پر کردن دندان ، عصب کشی ، کشیدن دندان ، پروتزهای دندانی یا جرمگیری می باشد.

درمان کیس های پیچیده حتی ترمیم و عصب کشی و ناراحتی های شدید لثه نیز در دایره درمان متخصصین این رشته ها قرار می گیرد. متخصص دندانپزشکى ، فردى است که پس از گذراندن دوره دندانپزشکى و قبولى در امتحانات ورودى ، یک دوره تخصصى ٣ تا ٥ ساله را گذرانده و توانایى انجام درمانهاى پیچیده و تخصصى دندانپزشکى را در شاخه هاى مختلف تخصصى دارد.
نحوه تشخیص دندانپزشک عمومی از دندانپزشک متخصص چگونه است؟

یک روش ساده توجه به عناوین نوشته شده روی تابلو و مهر دندانپزشکی است که به وی مراجعه می کنید. واژه “داراى بورد تخصصى”مختصص دندانپزشکی است که تخصص خود را در یکى از شاخه هاى دندانپزشکى طی دوره ای مجزا بعد از دوره دندانپزشکی عمومی در دانشگاههای معتبر کشور گذرانده است حال آنکه کلماتی از قبیل ارتودنسی ، زیبایی ، عضو انجمن دندانپزشکان زیبایى و … به تنهایی گواهی بر دارا بودن تخصص در این زمینه نمی باشند. روش دیگر مراجعه به لیست دندانپزشکان در سایت نظام پزشکى است تا بتوانید از بودن نام دندانپزشک خود در لیست متخصصین کشور اطمینان حاصل کنید.

Read more...

لمينت دندان سلبریتی

لمينت دندان سلبریتی عنوانی است که ما نام آن را گذاشتیم ، چون واقعا باعث تغییر کردن چهره می شود و معجزه می کند.

به جرعت می توانم بگویم ۹۹ درصد افراد مشهور و سلبریتی که امروز میبینید شهرت خود را مدیون روش های دندانپزشکی زیبایی در زیبا و جذاب کردن چهره خود هستند.

از آنجا که دندان های زیبا و جذاب تاثیر شگفت انگیزی بر روی لبخند افراد می گذارد ، پس اولین اقدام سلبریتی شدن اصلاح طرح لبخند است ، حال برای سلبریتی شدن ما نسخه ای میپیچیم که شما را به آرزوی دیرینه میرساند.

تصور کنید دندان هایی صاف و مرتب ، سفید و اختصاصی تنها در چند جلسه درمانی شما را به یک فرد خاص تبدیل می کند و تقریبا با این کار ۹۰ درصد راه را رفتید

امروزه دندانپزشکی زیبایی با روش های نوین جهت بهبود روابط اجتماعی و افزایش امید به زندگی نقش قابل ملاحظه ای دارد ، به نظر میرسد جوانان امروزه تمایل بیشتری برای برقراری ارتباط با دیگران دارند و به نظرشان این ارتباط وقتی موفق خواهد شد که بتوانند جذابیت خود را افزایش دهند، البته بی راه هم فکر نمی کنند و واقعا این مسئله اهمیت زیادی در ایجاد روابط با کیفیت و ایجاد اعتماد به نفس بالا دارد.

در گذشته واقعا لبخند های زیبا مخصوص ستاره های هالیوودی بود ولی امروزه این گزینه انحصاری حالا به یک سرویس خدماتی عمومی شده و بسیاری از مردم با هر سنی می توانند از لمينت دندان سلبریتی استفاده کنند تا به یک ستاره تبدیل شوند.
لمينت دندان سلبریتی مزایای دیگری هم دارد

از مزایای لمینت دندان می توان به کیفیت بالای این روش درمانی در ایجاد لبخند زیبا و ماندگاری بالای آن نام برد ، عدم رنگ گرفتگی ، استحکام بالای لمینت دندان ، عمر بالا و حداقل تراش دندان از مزایای لمینت دندان هستند.

اگر دندان های کج ، بد رنگ و شکسته دارید ، بهتر از پس از مشورت با متخصص دندانپزشکی زیبایی بهترین روش درمان را برای بهبود ظاهر دندان هایتان استفاده کنید.
قیمت لمينت دندان سلبریتی

قیمت لمینت دندان با توجه به نتیجه حاصل شده واقعا نا چیز و در مقایسه با دیگر روش های دندانپزشکی به صرفه است ، البته در جریان باشید لمینت دندان جز درمان های لاکچری بین جوانان جا افتاده و این به معنی گران بودن لمینت دندان نیست.
متخصص دندانپزشکی زیبایی جهت لمينت دندان سلبریتی

لازم به ذکر است تنها زمانی شما از نتیجه نهایی راضی خواهید بود که درمان شما توسط متخصص دندان پزشکی زیبایی انجام شده باشد و در غیر اینصورت پول خود را بیرون ریخته اید.

یک متخصص دندانپزشکی زیبایی با توجه به عوامل زیبایی شناختی و درک صحیح مشکلات دندانی می تواند بهترین درمان را ارائه دهد.

Read more...